Maminka se jmenuje Febe z Josefovské pevnosti, narodila se 18.7.2004 a je to zlatá sheltie úspěšná v agility (splněn přestup do A2). Miluje aportování (to mám asi po ní), je pořád veselá hravá a svými kousky dokáže pobavit celou svoji lidskou smečku :) Je matkou tří vrhů, já pocházím z prvního. Fifinka se také pěkně umisťovala na výstavách, avšak ona i její panička časem daly přednost závodům agility, a tak Fífu v kruhu můžete vidět spíše jen vyjímečně. Febe je temperamentní, živá a pěkně stavěná fenka.

Tatínek se jmenuje Cedrik z Dřevěné chaloupky - tedy tak to má napsáno v rodném listě, ale jeho panička mu říká Riči. Tatínek se narodil 26.10.2005 a je rovněž otcem několika vrhů. Je to trikolorní sheltie s výborným rodokmenem, samí šampioni a interšampioni... Je hrozně hodný, snaží se své paničce splnit co jí na očích vidí, je nekonfliktní, mírumilovný a  vyrovnaný. Je úspěšný na výstavách, běhá agillity a nejvíce ze všeho ho baví průlety pevnými tunely. Moje panička říká, že nikdy neviděla psa s lidštějším pohledem než má on...

 

Rodiče maminky (můj dědeček a babička):

Dědeček z maminčiny strany je Denny z Josefovské pevnosti, nar. 10.1.2003. Je to elegantní, krásně zlatý, velmi temperamentní mladý pes, zapálený pro aport a veškeré aktivity, výstavně úspěšný, výborný závodník v agility. Se svojí psovodkyní se dopracoval do elitní třídy A3, když mu ještě nebyly ani tři roky.  Intenzivně trénuje též dogdancing.


 

Babička z maminčiny strany má nádherné, vznešené jméno - jmenuje se Aireen Indyk a narodila se 13.7.1998. Aireen je mohutná fenka s nádherným sytým černým zbarvením, širokým, pravidelným límcem a vysoko bílými nožkami. Airínka má složenu zkoušku agility A1 několikrát na výborně. V roce 2006 skončilo její chovné období a nyní je na zaslouženém odpočinku. Na svět přivedla 22 štěňat ve 4 vrzích B, E, F a H. Její potomci jsou úspěšní na výstavách i v agility.

 

Dědeček z tatínkovy strany nese jméno Marvitholl Iskander. Narodil se v Rusku a své "doma" má v estonské chovatelské stanici Scandyline. Do České republiky přijel jen na rok, získal zde titul Českého šampiona a zanechal tu po sobě i nějaká štěňátka. Je to osobitý pes se skvělou kostrou, výrazným úhlením a suverénní přátelskou povahou.

  

Babičce z tatínkovy strany říkají Šanny, ale v průkazu původu má napsáno Happy Chance z Ďáblovy studánky. Šanny se velice blíží ideálu šeltie. Je to výborně stavěná fenka s nádhernou hlavou a typickým výrazem. Povahově patří mezi rezervovanější šeltičky.

 

pradědečkové :

 

prababičky:

 

 

moji sourozenci:

ještě s maminkou a sourozenci...

 

když nám byly 4 dny...

 

se sourozenci (já jsem ten největší úplně vpravo), zleva: sestřičky Chipsy, Chelsie a Chensey

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode